Nájdite si iba v dvoch krokoch vrecko do svojho vysávača!
Úvodná strana  >  Vysávanie  >  Vrecká do vysávačov
Vrecká do vysávača EcoPor®

Vrecká do vysávača EcoPor®

Proti jemnému prachu spôsobujúcemu alergie, pre životné prostredie

Vrecká do vysávača Swirl® s filtrom EcoPor® sa skladajú z recyklovaného papiera a recyklovaného plastu, sú šetrné k životnému prostrediu a napriek tomu majú 100 % výkon! V závislosti od typu vrecka obsahujú zo 45–65 % z recyklovaného materiálu.

Filter EcoPor® poskytuje 99,99 % filtráciu

Vrecká do vysávača Swirl® s filtrom EcoPor® zabezpečujú maximálne vnímateľnú čistotu tým, že bezpečne a čisto zachytávajú prach a nečistoty. Filter EcoPor® filtruje 99,99 % vysávaného domáceho prachu a jemného prachu spôsobujúceho alergie, ako sú peľ, spóry plesní, výkaly roztočov a baktérie, čím prečisťuje vzduch v interiéri. 

Uzatvárací mechanizmus Dirtlock® pre pohodlnú a čistú likvidáciu

Vďaka prachovému uzáveru Dirtlock® možno vrecká do vysávača Swirl® po použití pohodlne uzavrieť, aby sa dali čisto zlikvidovať a jemný prach sa nedostal späť do  ovzdušia.

Pre dobro životného prostredia

Vrecká do vysávača Swirl® s filtrom EcoPor® sa skladajú zo 45–65 %* z recyklovaného materiálu v závislosti od typu vrecka do vysávača. Swirl® tak prispieva k ochrane životného prostredia a zachovaniu zdrojov.


*
Presný podiel závisí od typu vrecka.

Mimoriadne odolné proti roztrhnutiu

Netkaný materiál vreciek do vysávača Swirl® EcoPor® je mimoriadne odolný proti roztrhnutiu, a velmi pevný.

Pre dlhú životnosť

Všetky vrecká do vysávača Swirl® v kvalite EcoPor® majú objemnú  komoru na prach, ktorá zabraňuje upchávaniu vrecka, a tým podporuje dlhú životnosť.

Optimálne pasuje

Tvar vreciek do vysávača Swirl® v kvalite EcoPor® má pozitívny vplyv na ich funkciu. Zaoblené rohy zabezpečujú lepšie prispôsobenie vrecka a optimálne využitie priestoru na prach vo vysávači.

Kvalita Swirl® EcoPor® certifikovaná TÜV

Nezávislé skúšobné laboratórium TÜV NORD otestovalo a potvrdilo kvalitu pri filtráciu jemného prachu, alergénov a mikróbov, ako aj kapacitu absorpcie prachu vreciek do vysávača Swirl® EcoPor®. To platí aj pre zariadenia s nízkym výkonom.

Naša praktická pomôcka pri nakupovaní

Na každom balení Swirl® vrecka do vysávača nájdete praktický štítok s číslom typu, ktorý si môžete vystrihnúť a uschovať v kabelke alebo peňaženke. Pri ďalšom nákupe takto ľahko nájdete správne Swirl® vrecko.

100 % recyklovaný papier

Balenie vreciek do vysávača EcoPor® sa vyrába zo 100 % recyklovaného papiera.

Vyrobené v Nemecku

Vrecká do vysávača Swirl® EcoPor® sú 100 % vyrábané v Nemecku.