Nájdite si iba v dvoch krokoch vrecko do svojho vysávača!
Úvodná strana  >  Vysávanie  >  Vrecká do vysávačov
Vrecká do vysávača MicroPor® Plus

Vrecká do vysávača MicroPor® Plus

Proti jemnému prachu spôsobujúcemu alergie, pre životné prostredie

Naše vrecká bezpečne zadržiavajú jemný prach v podobe peľu, a tiež ďalšie alergény ako spóry plesní, trus roztočov a baktérie. Keďže sa skladajú z až 65 % recyklovaných materiálov a obnoviteľných surovín, chránia aj životné prostredie.

Pre dobro životného prostredia 

Vrecká do vysávača Swirl® s uzáverom Pro Nature sa skladajú z až 65 % recyklovaných materiálov a obnoviteľných surovín. To znamená, že Swirl® pomáha chrániť životné prostredie a šetriť zdroje.

Maximálna vnímaná čistota

Protialergénny filter Swirl® MicroPor® Plus nielenže bezpečne zadrží vo vrecúšku bežný prach z vašej domácnosti, ale aj alergénny jemný prach, ako je peľ, výtrusy plesní, výkaly roztočov a baktérie. Pre osoby trpiace alergiou to znamená úľavu od alergénneho jemného prachu vo vzduchu.

Uzatvárací mechanizmus pre jednoduchú a čistú likvidáciu 

Najmä pri výmene vrecúška vo vysávači sa môže do vzduchu dostať jemný prach, ktorý ohrozuje vaše zdravie. Uzáver Dirtlock® plní svoj sľub – po vybratí vrecúška inteligentný zatvárací mechanizmus udrží prach presne tam, kam patrí – teda vo vrecku.

Vyrobené v Nemecku

Vrecká do vysávača Swirl® MicroPor® Plus sa vyrábajú v Nemecku.

100% recyklovaný papier

Balenie vreciek do vysávača MicroPor® Plus sa vyrába zo 100% recyklovaného papiera.

Kvalita Swirl® MicroPor® Plus je certifikovaná TÜV  

Testovanie vreciek do vysávačov Swirl® MicroPor® Plus nezávislým skúšobným laboratóriom TÜV NORD potvrdilo ich kvalitu pri filtrácii jemného prachu, alergénov a baktérií i ich efektivitu pri absorpcii prachu. To platí i pre prístroje s nižším výkonom zodpovedajúce nariadeniu EÚ č. 666/2013-I.

Zaistenie dlhej životnosti 

Všetky vrecká do vysávačov Swirl® v kvalite MicroPor® sú vybavené systémom na ukladanie prachu, vďaka ktorému sa nemôže vrecko upchať a ktorý tak predlžuje efektívnu životnosť prístroja.

Dokonalá kombinácia 

Vrecká do vysávačov Swirl® v kvalite MicroPor® Plus sú navrhnuté tak, aby bolo ich fungovanie bezchybné. Zaoblené rohy zaistia, že vrecko do prístroja správne zapadne a že priestor vo vašom vysávači bude využitý na maximum.

Naša praktická pomôcka pre vaše nákupy  

Každé balenie vreciek do vysávačov Swirl® obsahuje praktický štítok s označením typu, ktorý si môžete vystrihnúť a dať do tašky alebo peňaženky. Vďaka tomu môže byť hľadanie správneho vrecúška Swirl® pri vašom ďalšom nákupe veľmi jednoduché.

Video

Video Swirl MicroPor Plus®

Pozrite sa ako sáčky Swirl MicroPor ® Plus fungujú v praxi...