Nájdite si iba v dvoch krokoch vrecko do svojho vysávača!
Úvodná strana  >  Vysávanie  >  Vrecká do vysávačov
Vrecká do vysávača MicroPor® Plus so systémom AntiBac

Vrecká do vysávača MicroPor® Plus so systémom AntiBac

Jemný alergický prach v domácnosti - bojujeme proti nemu!

Naše vrecká do vysávača sú testované inštitútom TÜV NORD a bezpečne zadržiavajú jemný alergický prach, ktorý tvorí peľ, výtrusy, roztoče a pod. Systém AntiBac tiež obmedzuje rozmnožovanie baktérií v jednotlivých vrstvách vrecka. Ideálne aj pre nové vysávače s nízkym výkonom.

Maximálna vnímaná čistota

Protialergénny filter Swirl® MicroPor® Plus nielenže bezpečne zadrží vo vrecúšku bežný prach z vašej domácnosti, ale aj alergénny jemný prach, ako je peľ, výtrusy plesní, výkaly roztočov a baktérie. Pre osoby trpiace alergiou to znamená úľavu od alergénneho jemného prachu vo vzduchu.

Dvojitá ochrana vďaka systému AntiBac

Nový systém AntiBac je farebne označený modrou farbou, aby ho bolo možné jasne rozoznať. Obmedzuje rozmnožovanie baktérií v jednotlivých vrstvách vrecka a zadržiava domáci prach a jemný alergický prach bezpečne vo vrecku až do jeho likvidácie.

Uzatvárací mechanizmus pre jednoduchú a čistú likvidáciu

Najmä pri výmene vrecúška vo vysávači sa môže do vzduchu dostať jemný prach, ktorý ohrozuje vaše zdravie. Uzáver Dirtlock® plní svoj sľub – po vybratí vrecúška inteligentný zatvárací mechanizmus udrží prach presne tam, kam patrí – teda vo vrecku.

Na ochranu životného prostredia

Vrecká do vysávačov Swirl® so značkou Pro Nature sú zo 40 % vyrobené z recyklovaného materiálu a obnoviteľných surovín. Týmto spôsobom značka Swirl prispieva k ochrane životného prostredia a uchovávaniu našich zdrojov.

Kvalita Swirl® MicroPor® Plus je certifikovaná TÜV

Testovanie vreciek do vysávačov Swirl® MicroPor® Plus nezávislým skúšobným laboratóriom TÜV NORD potvrdilo ich kvalitu pri filtrácii jemného prachu, alergénov a baktérií i ich efektivitu pri absorpcii prachu. To platí i pre prístroje s nižším výkonom zodpovedajúce nariadeniu EÚ č. 666/2013-I.

Zaistenie dlhej životnosti

Všetky vrecká do vysávačov Swirl® v kvalite MicroPor® sú vybavené systémom na ukladanie prachu, vďaka ktorému sa nemôže vrecko upchať a ktorý tak predlžuje efektívnu životnosť prístroja.

Dokonalá kombinácia

Vrecká do vysávačov Swirl® v kvalite MicroPor® Plus sú navrhnuté tak, aby bolo ich fungovanie bezchybné. Zaoblené rohy zaistia, že vrecko do prístroja správne zapadne a že priestor vo vašom vysávači bude využitý na maximum.

Naša praktická pomôcka pre vaše nákupy

Každé balenie vreciek do vysávačov Swirl® obsahuje praktický štítok s označením typu, ktorý si môžete vystrihnúť a dať do tašky alebo peňaženky. Vďaka tomu môže byť hľadanie správneho vrecúška Swirl® pri vašom ďalšom nákupe veľmi jednoduché.