Nájdite si iba v dvoch krokoch vrecko do svojho vysávača!
Úvodná strana  >  Vysávanie  >  Vrecká do vysávačov
Vrecká do vysávačov XYZ MicroPor®

Vrecká do vysávačov XYZ MicroPor®

Pre kvalitné výsledky pri vysávaní

Vrecká do vysávačov Swirl® so zárukou filtrácie MicroPor® zaručujú spoľahlivé odstraňovanie prachu a sú zo 40 % vyrobené z recyklovaného materiálu a obnoviteľných surovín.

Na ochranu životného prostredia

Vrecká do vysávačov Swirl® so značkou Pro Nature sú zo 40 % vyrobené z recyklovaného materiálu a obnoviteľných surovín. Týmto spôsobom značka Swirl® prispieva k ochrane životného prostredia a uchovávaniu našich zdrojov.

Uzatvárací mechanizmus pre jednoduchú a čistú likvidáciu 

Najmä pri výmene vrecúška vo vysávači sa môže do vzduchu dostať jemný prach, ktorý ohrozuje vaše zdravie. Uzáver Dirtlock® plní svoj sľub – po vybratí vrecúška inteligentný zatvárací mechanizmus udrží prach presne tam, kam patrí – teda vo vrecku.

Zaistenie dlhej životnosti 

Všetky vrecká do vysávačov Swirl® v kvalite MicroPor® sú vybavené systémom na ukladanie prachu, vďaka ktorému sa nemôže vrecko upchať a ktorý tak predlžuje efektívnu životnosť prístroja.

Naša praktická pomôcka pre vaše nákupy 


Každé balenie vreciek do vysávačov Swirl® obsahuje praktický štítok s označením typu, ktorý si môžete vystrihnúť a dať do tašky alebo peňaženky. Vďaka tomu môže byť hľadanie správneho vrecúška Swirl® pri vašom ďalšom nákupe veľmi jednoduché.